Preparat do usuwania rdzy z kostki brukowej

Na kostce brukowej nieraz pojawiają się różnego rodzaju zabrudzenia, najczęściej w rdzawym kolorze, co jest związane kontaktem z metalowymi powierzchniami. To nieestetyczne, ale też trudne do usunięcia plamy, które wymagają zastosowania silnego i skutecznego preparatu. Odpowiedni środek pozwoli szybko i łatwo pozbyć się z kostki brukowej nie tylko rdzy, ale też innych zanieczyszczeń, takich jak wykwity wapienne. Jednocześnie nie zniszczy jej powierzchni, a więc zadba o jej naturalny wygląd i długowieczność.

Preparat do usuwania rdzy

Rdzawy nalot na kostce brukowej - skuteczny środek

HeUs to nowoczesny preparat do usuwania rdzy oraz wykwitów wapiennych z powierzchni kostki brukowej. Produkt wyróżnia się unikalną formułą, która bazuje na składnikach aktywnych umożliwiających szybkie umycie zabrudzeń bez obaw o zniszczenie powłoki kostki. Jest to koncentrat wymagający rozrzedzenia z wodą, dlatego jedno opakowanie wystarczy, żeby umyć stosunkowo sporą powierzchnię. Występuje w dwóch wersjach pod względem rozmiaru - 1 oraz 10 litrów. Można go też używać do czyszczenia płytek w pomieszczeniach technicznych sanitarnych, garażowych czy na tarasie.

Dowiedz się jak używać środka do usuwania rdzy HeUs
Sposób użycia

Odrdzewiacz do kostki brukowej - jak używać?

Preparat do usuwania rdzy z kostki brukowej jest prosty w stosowaniu. Wymaga jednak użycia środków ochrony osobistej w postaci rękawiczek i okularów ochronnych. Przed użyciem należy go rozpuścić w proporcji od 1:1 do 1:20 z wodą, zależnie od wielkości zabrudzeń lub delikatności powierzchni. Najprościej nanosi się go opryskiwaczem. Po aplikacji na kostkę należy poczekać kilka minut (ok. 5), aż środek przestanie się lekko pienić. Po tym można spłukać specyfik, unikając jego kontaktu z roślinami.

Środek do usuwania rdzy z kostki brukowej - gdzie kupić?

Jeśli potrzebujesz zaopatrzyć się w skuteczny środek do usuwania rdzy z kostki brukowej, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup od samego producenta. Dzięki temu będziesz mieć pewność otrzymania preparatu oryginalnego i przechowywanego w odpowiednich warunkach, co jest szczególnie istotne w przypadku tak silnych środków czystości. Niestety sklepy stanowiące pośredników transakcji mogą nie dysponować dobrymi warunkami do magazynowania HeUs. Omawiany produkt znajdziesz więc na stronie internetowej heus.pl.

Preparat do czyszczenia kostki brukowej z rdzy - cena

Cena preparatu jest niska, jak za jakość, którą oferuje. Ponadto kupując specyfik u producenta, nie tylko masz pewność zakupu modelu oryginalnego i dobrze przechowywanego, ale też skorzystania z atrakcyjnej ceny, która nie jest obarczona dodatkową marżą sklepową. Jest to środek nowoczesny, który sprawdzi się także w profesjonalnym zastosowaniu komercyjnym. Koszt zakupu jest też zależny od objętości opakowania produktu HeUs - przypominamy, że są to butelki o pojemności 1 l i kanistry 10 l.